Nabízíme

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Chcete obdarovat své blízké něčím netradičním? Darujte jim vstup do JUMP arény ČB! Dárkový poukaz je možné zakoupit u nás na recepci.

MÁM ZÁJEM

Narozeninové oslavy

Narozeninové oslavy

Udělejte dětem radost netradiční narozeninovou oslavou a přijďte slavit k nám. Nabízíme nazdobený narozeninový stůl, pitný režim a nějaké mlsání. Máte možnost si přinést vlastní dort a v případě potřeby Vám nabídneme  občerstvení dle domluvy.  Pro bližší informace a rezervaci termínu napište na email manager@jumparenacb.cz.  Těšíme se na všechny oslavence a jejich kamarády!

 

MÁM ZÁJEM

Trenéři

Trenéři

Chcete se zdokonalit ve skákání nebo se naučit nové prvky? Můžete využít služeb našich trenérů. Pro bližší informace či rezervaci, napište, prosím na manager@jumparenacb.cz. Trenéři JUMP aréna ČB jsou tu pro Vás!

MÁM ZÁJEM

Teambuilding

Teambuilding

Chcete zažít neobyčejný teambuilding, navštivte JUMP aréna ČB! Můžete si jen tak zaskákat či využít našich trenérů a naučit se zase něco nového. Pro více informací napište na manager@jumparenacb.cz

MÁM ZÁJEM

Kroužky

Kroužky

Připravili jsme pro Vás kroužky gymnastiky a parkouru.

Gymnastika

pondělí 16:30 - 17:30

Parkour

úterý 15:30 - 16:30 a 17:00 - 18:00

středa 15:30 - 16:30 a 17:00 - 18:00

čtvrtek 15:30 - 16:30 a 17:00 - 18:00

 

Parkour představuje sílu, výdrž, rovnováhu, kreativitu, plynulost, kontrolu, přesnost, prostorovou orientaci a rozvoj netradičního vnímání prostoru a objektů. Gymnastika je průpravou ke všem sportům, protože u ní získáte mrštnost, sílu, prostorovou orientaci, rovnováhu, výdrž a to je výborný základ ke všem sportům. Není jednoduché se tohle vše dobře a bezpečně naučit bez odborného vedení. Připravili jsme pro Vás 16lekcí cvičení. Přihlásit se mohou holky i kluci od 6 let. Stáhněte si přihlášovací formulář a vyplněný a nascanovaný jej zašlete na adresu: seftrener@jumparenacb.cz, nebo osobně přineste k nám na recepci na adrese: Husova 17a, 37001 Č. Budějovice.

Omluvu z  kroužku, prosím, na email seftrener@jumparenacb.cz.

Číst více

© 2019 - JUMP Aréna ČB
Husova tř. 686/17a, České Budějovice
IČ: 01918532
Ochrana osobních údajů

Vytvořil Webdesign Karlovy Vary

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací